Neohodnotené

Diviznová směs PK 100 ml

Divozelová zmes PK 100ml

Doplnok výživy

Pre udržanie normálnej funkcie dýchacích ciest a imunitného systému

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 176
€15
Kategória: Bylinné koncentráty
Položka bola vypredaná…
pk diviznova zmes
Novinka

Diviznová směs obsahuje byliny, které přispívají ke zdraví dýchacích cest a normální činnosti dýchacího systému (lípa, divizna, tymián, anýz, prvosenka, podběl). Udržují imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organismu (divizna, anýz, tymián, podběl, lékořice) a mají příznivý vliv na zklidnění (lékořice, prvosenka), udržují normální stav slizničních buněk, normální činnost hltanu a dýchacích cest (divizna).

Odporúčané dávkovanie:
1-3 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3-6 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie:
Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Aqua, Verbascum densiflorum (divizna), Tilia cordata (lípa), Tussilago farfara (podběl kořen), Papaver rhoeas (mák), Pimpinella anisum (anýz), Thymus vulgaris (tymián), Glycyrrhiza glabra (lékořice), Primula veris (prvosenka).

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR