2 hodnotenia

Nechtíkový olej MO 100 ml

Měsíčkový olej MO 100 ml

Doplnok výživy

Pre imunitu, pečeň, trávenie, pre kĺby a pokožku, antioxidant

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 152
€14,20
Kategória: Oleje a kaše
Položka bola vypredaná…

Nechtíkový olej + Lymfolej® obsahuje byliny, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť tela (šalvia, pestrec, harmanček), udržujú normálny stav pokožky (harmanček, lopúch). Zlepšujú stav kĺbov a chrupaviek a podporujú tiež čistenie krvi (lopúch). Majú priaznivý vplyv na trávenie (šalvia, pestrec), podporujú metabolizmus tukov (harmanček). Napomáhajú normálnej činnosti pečene a čriev (nechtík, pestrec). Podporujú normálnu funkciu dýchacieho systému (nechtík). Pomáhajú udržovať funkciu pečene a regeneráciu pečeňových buniek (pestrec). Pôsobí ako antioxidant (chmeľ, pestrec, šalvia).

Odporúčané dávkovanie:
podľa znášanlivosti 1 lyžička až 1 lyžica (2-10 ml) 1-3 krát denne pri jedle, po ňom alebo medzi jedlami. Možno pridávať do oleja pre studenú kuchyňu v odporúčanom riedení 1:15. Olej je možné používať aj zvonka. Nepoužívajte na otvorené rany a v blízkosti očí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Vnútorné užívanie nie je určené deťom do 3 rokov. Uchovávajte v suchu a tme pri izbovej teplote v dobre uzavretom obale mimo dosahu detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Zloženie:
Olejová zložka: slnečnicový olej, rakytníkový olej, pestrecový olej.
Bylinná zložka: nechtík lekársky, pestrec mariánsky, rumanček pravý, levanduľa lekárska, lopúch väčší, rebríček obyčajný, benedikt lekársky, fenikel obyčajný, kotvičník zemný, šalvia lekárska, leuzea šuštivá, chmeľ otáčavý.

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR