13 hodnotení

Pestrecová zmes JK 100 ml

Pestrecová zmes JK 100 ml

Doplnok výživy

Pre normálne trávenie a funkcie pečene, detoxikácia

Skladom
Kód: 182
€17,50
jk pestrecova zmes
Tip

Pestrecová zmes obsahuje byliny, ktoré podporujú detoxikačnú schopnosť pečene (pestrec, púpava) a zachovávajú imunitný systém (žihľava), teda obranyschopnosť tela (pestrec). Majú priaznivý vplyv na normálnu funkciu žalúdka a pôsobia priaznivo na trávenie (pestrec, púpava, benedikt a lopúch). Udržiavajú normálnu funkciu močovej sústavy a vylučovania (púpava). Napomáhajú udržiavať normálny stav pokožky (žihľava, fialka), nechtov, vlasov, kostí (žihľava), kĺbov a chrupaviek (lopúch) a využívajú sa ako antioxidant (pestrec, púpava).

Odporúčané dávkovanie:
1-2 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej či vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 2-4× denne po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie:
Alcohol (alc. max. 78 % obj.), Aqua, Silybum marianum (pestrec mariánsky), Taraxacum officinale (púpava), Urtica dioica (žihľava), Viola tricolor (fialka), Cichorium intybus (čakanka), Cnicus benedictus (benedikt), Arctium lappa (lopuch).

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

 

Späť do obchodu