38 hodnotení

Zemežlčová zmes 12K 100ml

Zeměžlučová směs 12K 100ml

Doplnok výživy

Pre optimálne trávenie, žalúdok, žlčník a pečeň

Skladom
Kód: 183
€17,50
12k zemezlcova zmes
Tip

Zemežlčová zmes obsahuje byliny, ktoré podporujú normálne trávenie (zemežlč, archangelika, fenikel, chmeľ), majú priaznivý vplyv na črevný trakt (čakanka), podporujú prirodzenú pH rovnováhu žalúdka (archangelika), chuť k jedlu (fenikel, púpava, archangelika, palina), metabolizmus tukov a sacharidov (borievka) a napomáhajú udržiavať optimálnu hladinu cukru v krvi (borievka a palina). Podporujú aj činnosť pečene (púpava, čakanka, archangelika) a žlčníka (smil) a majú ukľudňujúce vlastnosti (rumanček).

Odporúčané dávkovanie
1-3 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej či vlažnej vody.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Alcohol (alc. max. 78 % obj.), Aqua, Centaurium erythraea (zemežlč menšia), Gentiana lutea (horec žltý), Taraxacum officinale (púpava lekárska), Menyanthes trifoliata (vachta trojlistá), Acorus calamus (puškvorec), Juniperus communis (borievka), Helichrysum arenarium (smil), Artemisia absinthium (palina), Cichorium intybus (čakanka), Matricaria chamomilla (rumanček), Levisticum officinale (ligurček), Foeniculum vulgare (fenikel), Humulus lupulus (chmeľ), Valeriana officinalis (valeriána lekárska), Argentina anserina (nátržník husí).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

Späť do obchodu