4 hodnotenia

Chmelová zmes VK 100 ml

Chmelová směs VK 100ml

Doplnok výživy

Pre hormonálnu rovnováhu, pri menopauze, na zníženie napätia, pre zdravie pokožky a vlasov

Skladom
Kód: 169
€16,30

Chmeľová zmes obsahuje byliny, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu žien (šalvia), prispievajú k pohodliu v období menopauzy (chmeľ, ďatelina, fenikel) a menštruácie (fenikel, alchemilka, rebríček). Majú upokojujúci účinok a podporujú dobrý spánok (chmeľ). Priaznivo ovplyvňujú metabolizmus tukov (rebríček). Pôsobia priaznivo na trávenie a prispievajú k detoxikačným procesom organizmu (breza a fenikel), k normálnej hladine cukru v krvi, k prečisteniu krvi a vylučovaniu vody z organizmu (lopúch). Podporujú činnosť pečene, trávenie a čistenie tela (arnika), dodávajú pocit energie, udržiavajú činnosť obličiek a imunitného systému (žihľava). Podporujú žilový obeh, napomáhajú znižovať pocit ťažkých nôh (žihľava, alchemilka) a normalizujú krvný tlak (ďatelina). Pomáhajú udržiavať zdravú pokožku (lopúch), normálny stav kostí a kĺbov (žihľava), svalov (alchemilka), vlasov a nechtov (žihľava) a pôsobia priaznivo na vlasy, pokiaľ dochádza k ich vypadávaniu z dôvodu hormonálnej nerovnováhy (šalvia).

Odporúčané dávkovanie
1-4 ml (1-2 čajové lyžičky) rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.

Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 2-3 × denne pred jedlom.
Vhodné pre strednodobé užívanie (až 6–8 týždňov).
Nápoj nedochucujte kyselením.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Upozornenie
Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Aqua, Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Humulus lupulus (chmeľ), Arctium lappa (lopuch), Urtica dioica (žihľava), Betula pendula (breza), Alchemilla vulgaris (Alchemilka obyčajná), Achillea millefolium (rebríček), Foeniculum vulgare (fenikel), Arnica montana (arnika horská), Trifolium pratense (ďatelina), Salvia officinalis (šalvia).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

Späť do obchodu