26 hodnotení

Dubové kvapky RK Dubovky®

Kozmetika, bylinný koncentrát

Starostlivosť, ochrana a upokojenie pokožky a ústnej dutiny

Variant
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 179/50 180 179 Zvoľte variant
€11,20 €20,70 €39,50 od €11,20

Upokojujúci efekt na pokožku a pozitívne účinky použitých bylín sú známe už po generácie. Obsiahnuté triesloviny vytvárajú na povrchu kože alebo sliznice ochranný povlak. Oplachy pomáhajú pri starostlivosti o pokožku, ako aj pri nadmernom potení. Dubové kvapky sú vhodné aj na výplachy ústnej dutiny. Možno ich použiť aj pri starostlivosti o pokožku po uštipnutí hmyzom počas pobytu v prírode. Koncentrát je možné využiť aj na prípravu sedacieho kúpeľa na ošetrenie pokožky v oblasti konečníka.

Použitie
Na sliznicu ústnej dutiny odporúčame aplikovať neriedené Dubovky® pomocou rozprašovača. Maximálna denná dávka je 106 strekov.               
Na výplachy úst rozrieďte 1/2 čajovej lyžičky na 100 ml vody. Prípravok rozrieďte tesne pred aplikáciou.  
Na pokožku aplikujte neriedený prípravok priamo pomocou rozprašovača, vaty či gázy zvlhčenej niekoľkými kvapkami, priložte alebo ľahko vtierajte do postihnutej oblasti na upokojenie.           
Na kúpele a oplachy dávkujte 1 polievkovú lyžicu na 1 liter prevarenej vody.

Zloženie
Ethanol, Aqua, Quercus cortex (dub), Agrimoniae herba (repík), Matricariae flos (harmanček), Symphyti radix (kostihoj), Bardanae radix (lopuch), Lavandula angustifolia flower (levanduľa), Plantaginis folium (skorocel), Salviae herba (šalvia), Solidaginis herba (zlatobyľ), Equiseti herba (praslička vňať).

Varianty s objemom
50 ml, 100 ml, 200 ml

Upozornenie:
V prípade zasiahnutia očí prípravkom, vypláchnite oči prúdom vody. Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu. Minimálna trvanlivosť je 6 rokov od dátumu výroby.


Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

Späť do obchodu