18 hodnotení

Pestrecová zmes JK 100 ml

Ostropestřecová směs JK 100 ml

Doplnok výživy

Pre normálne trávenie a funkcie pečene, detoxikácia

Skladom
Kód: 182
€18,20
jk pestrecova zmes
Tip

Pestrecová zmes obsahuje byliny, ktoré podporujú detoxikačnú schopnosť pečene (pestrec, púpava) a zachovávajú imunitný systém (žihľava), teda obranyschopnosť tela (pestrec). Majú priaznivý vplyv na normálnu funkciu žalúdka a pôsobia priaznivo na trávenie (pestrec, púpava, benedikt a lopúch). Udržiavajú normálnu funkciu močovej sústavy a vylučovania (púpava). Napomáhajú udržiavať normálny stav pokožky (žihľava, fialka), nechtov, vlasov, kostí (žihľava), kĺbov a chrupaviek (lopúch) a využívajú sa ako antioxidant (pestrec, púpava).

Odporúčané dávkovanie
1-4 ml (1-2 čajové lyžičky) rozmiešajte v 100-250 ml teplej či vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 2-4× denne po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Upozornenie
Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.


Zloženie
Alcohol (alc. max. 78 % obj.), Aqua, Silybum marianum (pestrec mariánsky), Taraxacum officinale (púpava), Urtica dioica (žihľava), Viola tricolor (fialka), Cichorium intybus (čakanka), Cnicus benedictus (benedikt), Arctium lappa (lopuch).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

 

Späť do obchodu