7 hodnotení

Divozelová zmes PK 100 ml

Diviznová směs PK 100 ml

Doplnok výživy

Pre udržanie normálnej funkcie dýchacích ciest a imunitného systému

Skladom
Kód: 176
€17
pk divozelova zmes
Novinka

Divozelová zmes obsahuje byliny, ktoré prispievajú k zdraviu dýchacích ciest a normálnej činnosti dýchacieho systému (lipa, divozel, tymian, aníz, prvosienka, podbeľ). Udržiavajú imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť organizmu (divozel, aníz, tymián, podbeľ, sladovka) a majú priaznivý vplyv na upokojenie (sladovka, prvosienka), udržiavajú normálny stav slizničných buniek, normálnu činnosť hltana a dýchacích ciest (divozel).

Odporúčané dávkovanie
1-5 ml (1-3 čajové lyžičky) rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3-6 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Zloženie
Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Aqua, Verbascum densiflorum (divizna), Tilia cordata (lípa), Tussilago farfara (podbeľ kořen), Papaver rhoeas (mák), Pimpinella anisum (anýz), Thymus vulgaris (tymián), Glycyrrhiza glabra (sladkovka), Primula veris (prvosenka).

Upozornenie
Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov. 

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

  

Späť do obchodu