3 hodnotenia

Divozelová zmes PK 100 ml

Diviznová směs PK 100 ml

Doplnok výživy

Pre udržanie normálnej funkcie dýchacích ciest a imunitného systému

Skladom
Kód: 176
€17
pk divozelova zmes
Novinka

Divozelová zmes obsahuje byliny, ktoré prispievajú k zdraviu dýchacích ciest a normálnej činnosti dýchacieho systému (lipa, divozel, tymian, aníz, prvosienka, podbeľ). Udržiavajú imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť organizmu (divozel, aníz, tymián, podbeľ, sladovka) a majú priaznivý vplyv na upokojenie (sladovka, prvosienka), udržiavajú normálny stav slizničných buniek, normálnu činnosť hltana a dýchacích ciest (divozel).

Odporúčané dávkovanie
1-3 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3-6 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Aqua, Verbascum densiflorum (divizna), Tilia cordata (lípa), Tussilago farfara (podbeľ kořen), Papaver rhoeas (mák), Pimpinella anisum (anýz), Thymus vulgaris (tymián), Glycyrrhiza glabra (sladkovka), Primula veris (prvosenka).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

 

Späť do obchodu