Neohodnotené

Hlohová zmes HOK 100 ml

Hlohová směs HOK 100 ml

Doplnok výživy

Pre normálnu činnosť obehovej sústavy, srdca, na žily, krvný tlak a mikrocirkuláciu

Skladom
Kód: 165
€18,10

Hlohová zmes obsahuje byliny, ktoré napomáhajú udržiavať normálnu činnosť srdca (jablčník, srdcovník) a obehovej sústavy (hloh, arnika, pagaštan), napomáhajú mikrocirkulácii krvného systému (jablčník, ginko), a podieľajú sa na transporte kyslíka (hloh). Pôsobí priaznivo na žily a vlásočnice (pagaštan), na krvný tlak (srdcovník, jablčník), na udržanie periférneho obehu a podieľajú sa na udržaní dobrého zraku a sluchu (ginko). 

Odporúčané dávkovanie
1-4 ml (1-2 čajové lyžičky) rozmiešajte v 100-250 ml teplej, vlažnej alebo studenej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3-4 × denne pred jedlom alebo po jedle. 
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie. 

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment prírodného pôvodu je prirodzenou vlastnosťou výrobku.

Upozornenie
Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Môže znížiť zrážanlivosť krvi. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Alcohol (alc. max. 59 % obj.), voda, Hloh obyčajný (Crataegus laevigata), Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca), Jablčník obyčajný (Marrubium vulgare), Breza previsnutá (Betula pendula), Archangelika lekárska (Angelica archangelica), Arnika horská (Arnica montana), Pagaštan konský (Aesculus hippocastanum), Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR


Späť do obchodu