Neohodnotené

Karbincová zmes KRK 100 ml

Karbincová směs KRK 100 ml

Doplnok výživy

Pre normálnu činnosť štítnej žľazy a hormonálny systém, metabolizmus tukov

Skladom
Kód: 166
€18,60

Karbincová směs obsahuje byliny, které příznivě působí na normální činnosti štítné žlázy (karbinec, chaluha), hormonální systém a produkci hormonů (chaluha). Podporují normálním trávení (chaluha, chmel, lékořice, pískavice) a funkci žaludku a pH rovnováhu (pískavice). Udržují hladinu cholesterolu (chmel, pískavice) a cukru v krvi (kopřiva, pískavice), napomáhají k metabolismu tuků (mořská řasa, pískavice) a ke kontrole tělesné hmotnosti a hubnutí (mořská řasa, lékořice). Přispívají k menopauzálnímu komfortu (chmel, lékořice) a působí příznivě na správnou činnost nervové soustavy (chmel, lékořice) a duševní rovnováhu, také na udržení intelektuální aktivity (kopřiva), kognitivní činnosti a koncentrace (vitánie). Podílí se na relaxaci (vitánie) a přispívají k dobrému spánku (chmel, vitánie). Přispívají k udržení normálního stavu pokožky (mořská řasa, lékořice) a sliznic (mořská řasa), nehtů (mořská řasa, sedmikráska), vlasů (kopřiva, sedmikráska), kostí (kopřiva), kloubů (kopřiva, lékořice) a svalů (pískavice). Příznivě působí na celkový stav organismu (kopřiva, pískavice), osvěžení těla (kopřiva), vitalitu, energii (kopřiva, vitánie) a také působí jako antioxidant (vitánie, sedmikráska, pískavice).

Odporúčané dávkovanie
1-4 ml (1-2 čajové lyžičky) rozmiešajte v 100-250 ml teplej, vlažnej alebo studenej vody či slabého čaju.

Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 1-4 × denne. Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.
Nápoj nedochucujte kyselením. 


Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment prírodného pôvodu je prirodzenou vlastnosťou výrobku.

Upozornenie
Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Môže znížiť zrážanlivosť krvi. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Lycopus europaeus (karbinec), Ascophyllum Nodosum (mořská řasa), Fucus vesiculosus (chaluha), Humulus lupulus (chmel), Urtica dioica (kopřiva), Glycyrrhiza glabra (lékořice), Withaniea somnifera (vitánie), Bellis perennis (sedmikráska), Trigonella foenumgrecum (pískavice).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

Späť do obchodu