Neohodnotené

Kostihojové mazanie K8 50 ml

Kostivalové mazání K8 50ml

Určené na vonkajšie použitie

Masáže boľavých kĺbov, svalov, chrbta a chrbtice

Skladom
Kód: 150
€9,10

Kostihojové mazanie je regeneračné a uľavujúce mazanie pre masáže boľavého a namáhaného chrbta, končatín, kĺbov, väzov, svalov, vhodné je aj pre masáže pri pomliaždení a náhlych kŕčoch. Pri výskyte opuchu končatín odporúča najskôr masáž Jírovcovým mazaním Dedko korenára® a až potom pokračovať masážou Kostivalovým mazaním.

Použitie
Masírujte 5-10 minút , do začervenania pokožky alebo žmolkovania. Potom zotrite „žmolky“ a prikryte uterákom. Pre obsah silíc prípravok nie je vhodný na dlhé masírovanie. Aplikujte na neporušenú pokožku. Nepoužívajte na odreniny, rany, ekzémy, zaparenú pokožku alebo po saune. Prítomnosť Pagaštanu zlepšuje vstrebávanie modrín a je vhodný na masírovanie venektázií (pavučinových cievok) a kŕčových žíl.

Upozornenie
Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Nie je určené deťom do 3 rokov. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Zloženie
Ethanol, Aqua, Symphyti radix (kostival), Glycerin, Aesculus hippocastanum (jírovec), Bursae pastoris herba (kokoška), Tribulus terrestris (kotvičník), Rhaponticum carthomoides (parcha), Menthol, Calendula officinalis flower (měsíček), Camphor (kafr), Agrimoniae herba (řepík), Salviae herba (šalvěj), Lavandula angustifolia (levandule), Arnica montana (arnika), Armoracia rusticana (křen selský), Mentha piperita oil (mátový olej), Lavandula angustifolia oil (levandulový olej), Ammoniacum (amoniak), Rosemary oil (rozmarýnový olej), Melaleuca alternifolia leaf oil (čajovníkový olej), Eugenol (hřebíčková silice).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

 

Späť do obchodu