Neohodnotené

Kozincová zmes KZK 100 ml

Kozincová směs KZK 100 ml

Doplnok výživy

Sexuálne zdravie, pohyblivosť spermií, hormonálna aktivita

Skladom
Kód: 167
€22,40

Kozincová směs obsahuje byliny, které příznivě působí na sexuální zdraví (damiána), pohyblivost spermií (kozinec), pohlavní orgány a hormonální aktivitu (kotvičník). Jako tonikum podporuje fyzickou kapacitu (muira puama), dále příznivě působí na fyzický výkon, kondici (rozchodnice), tělový a svalový tonus a energii (kotvičník). Jako adaptogen působí příznivě na odolnost (kozinec), únavu a stres (rozchodnice). Podílí se na udržení mentálního zdraví (parcha) a duševní pohody (damiána) a napomáhají k normální činnosti kardiovaskulárního systému (kotvičník, parcha).

Odporúčané dávkovanie
2-5 ml rozmiešajte v 100-250 ml teplej, vlažnej alebo studenej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu.
Podávajte 3-4 × denne pred jedlom alebo po jedle. 
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.
Nápoj nie je vhodný na zapíjanie liekov. 

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment prírodného pôvodu je prirodzenou vlastnosťou výrobku.

Upozornenie
Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Alcohol (alc. max. 78 % obj.), Aqua, Astragalus propinquus (kozinec), Tribulus terrestris (kotvičník), Ptychopetalum olacoides (Muira Puama – Amazonská viagra), Turnera diffusa (damiána), Rhaponticum carthamoides (parcha), Rhodiola rosea (rozchodnice).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

Späť do obchodu