1 hodnotenie

Lékořicová zmes LEK 100 ml

Lékořicová směs LEK 100 ml

Doplnok výživy

Pre normálnu funkciu dýchacieho systému

Skladom
Kód: 168
€17

Lékořicová zmes obsahuje byliny, ktoré prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému (divizna, lipa, sladovka, tymián, aníz, mak, prvosienka) a k normálnemu stavu slizničných buniek (divizna). Pomáhajú udržiavať imunitný systém, teda prirodzenú obranyschopnosť organizmu (divizna, lipa, sladovka). Prispievajú k vylučovaniu vody z organizmu (lipa, tymián). Pôsobia relaxačným účinkom pri zaspávaní (mak) a spánku (lipa), napomáhajú relaxácii a dobrej nálade (prvosienka) a udržiavajú emočný komfort pri strese (lipa). Pôsobia ako antioxidant (lipa, sladovka, prvosienka).

Odporúčané dávkovanie:
1-3 ml rozmiešajte v 150-250 ml teplej, vlažnej alebo studenej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3-4 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj na strednodobé užívanie (až 4 týždne).

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie:
Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Aqua, Verbascum densiflorum (divizna), Tilia cordata (lipa), Glycyrrhiza glabra (sladkovka), Thymus vulgaris (tymián), Pimpinella anisum (anýz), Papaver rhoeas (mak), Hedera helix (brečtan), Primula veris (prvosienka).

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČRSpäť do obchodu