2 hodnotenia

Sladkovková zmes LEK 100 ml

Lékořicová směs LEK 100 ml

Doplnok výživy

Pre normálnu funkciu dýchacieho systému

Skladom
Kód: 168
€17,80

Lékořicová zmes obsahuje byliny, ktoré prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému (divizna, lipa, sladovka, tymián, aníz, mak, prvosienka) a k normálnemu stavu slizničných buniek (divizna). Pomáhajú udržiavať imunitný systém, teda prirodzenú obranyschopnosť organizmu (divizna, lipa, sladovka). Prispievajú k vylučovaniu vody z organizmu (lipa, tymián). Pôsobia relaxačným účinkom pri zaspávaní (mak) a spánku (lipa), napomáhajú relaxácii a dobrej nálade (prvosienka) a udržiavajú emočný komfort pri strese (lipa). Pôsobia ako antioxidant (lipa, sladovka, prvosienka).

Odporúčané dávkovanie
1-4 ml rozmiešajte v 150-250 ml teplej, vlažnej alebo studenej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3-4 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj na strednodobé užívanie (až 4 týždne).

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Upozornenie
Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Aqua, Verbascum densiflorum (divizna), Tilia cordata (lipa), Glycyrrhiza glabra (sladkovka), Thymus vulgaris (tymián), Pimpinella anisum (anýz), Papaver rhoeas (mak), Hedera helix (brečtan), Primula veris (prvosienka).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČRSpäť do obchodu