11 hodnotení

Malinová zmes GK 100 ml

Malinová směs GK 100ml

Doplnok výživy

Pre ženy, menštruácia, dojčenie, menopauza

Skladom
Kód: 186
€16,40
gk malinova zmes
Tip

Malinová zmes kombinuje byliny, ktoré sú tradične využívané. Obsiahnuté byliny podporujú predmenštruačný a menštruačný komfort (malina, fenikel, alchemilka, rebríček), tiež prispievajú ku komfortu pri menopauze (fenikel, chmeľ). Priaznivo ovplyvňujú normálne trávenie, chuť k jedlu a vylučovaniu (fenikel) a podporujú metabolizmus tukov (rumanček, rebríček). Prispievajú k produkcii mlieka u dojčiacich žien (fenikel), dodávajú pocit energie a sviežosti (žihľava, alchemilka), podporujú upokojenie a relaxáciu (rumanček, chmeľ) a zachovávajú normálny stav pokožky, vlasov a nechtov (praslička, žihľava).

Odporúčané dávkovanie
1-4 ml (1-2 čajové lyžičky) rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 2-4 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Upozornenie

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Rubus idaeus (malina), Alchemilla vulgaris (Alchemilka obyčajná), Foeniculum vulgare (fenikel), Urtica dioica (žihľava), Betula pendula (breza), Equisetum arvense (praslička roľná), Achillea millefolium (rebríček), Humulus lupulus (chmeľ), Matricaria chamomilla (rumanček), Fragaria vesca (jahoda), Trifolium pratense (ďatelina).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

Späť do obchodu