Neohodnotené

Mydlicová zmes MYK 100 ml

Mydlicová směs MYK 100 ml

Doplnok výživy

Na prečistenie a detoxikáciu, na fyziologické zotavenie z psychofyzickej záťaže

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 335
€18
Kategória: Bylinné koncentráty
Položka bola vypredaná…

Mydlicová směs obsahuje byliny, které napomáhají k pročištění těla (jehlice, pampeliška, kopřiva) a detoxikaci (bříza, pampeliška) pomocí vylučování vody z organismu (černý rybíz, tužebník). Přispívají k normální funkci jater (měsíček, pampeliška) a močových cest (tužebník, jehlice, bříza, kopřiva). Udržují normální činnost kardiovaskulárního systému (srdečník, jírovec, kopřiva) a napomáhají při pocitu těžkých nohou (jírovec, kopřiva). Udržují normální hladinu cholesterolu (tužebník, bříza) a glukózy v krvi (kopřiva). Napomáhají zachovat normální stav kloubů (tužebník, bříza, violka, kopřiva), pohyblivost kloubů (jírovec), normální stav kostí, vlasů a nehtů (kopřiva), pokožky (jírovec, černý rybíz, violka) a tkání (tužebník). Podílí se na fyziologickém zotavení z psychofyzické zátěže (violka). Působí jako antioxidant (jírovec, pampeliška, violka).

Odporúčané dávkovanie
1-4 ml (1-2 čajové lyžičky) rozmiešajte v 150-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu.
Podávajte 3-6 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre strednodobé užívanie (až 12 týždňov).

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Zloženie
Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Saponaria officinalis (mydlice), Aesculus hippocastanum (jírovec), Ribes nigrum (černý rybíz), Calendula officinalis (měsíček), Filipendula ulmaria (tužebník), Onosis spinosa (jehlice), Taraxacum officinale (pampeliška), Leonurus cardiaca (srdečník), Betula pendula (bříza), Viola arvensis (violka rolní), Urtica dioica (kopřiva), Viola odorata (violka).

Upozornenie
Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR 

 

Späť do obchodu