6 hodnotení

Nechtíková masť MOM 50 ml

Měsíčková masť MOM 50 ml

Len na vonkajšie použitie - kozmetický výrobok

Pre suchú, namáhanú pokožku a pokožku so sklonom k ​​podráždeniu

Skladom
Kód: 140
€16,50

Masť sa používa na starostlivosť o pokožku dehydratovanú až veľmi suchú, starnúcu (menej pružná, stenčená, ľahšie sa poškodí a je náchylnejšia k tvorbe vrások) a namáhanú pokožku alebo pokožku so sklonom k ​​podráždeniu. Rovnako je vhodná na zjemnenie a zvláčnenie hrubej, tuhej a popraskanej kože, ako ochranná masť pri športe, po slnení i do mrazu.

Použitie
Vtierajte do pokožky 1-2 krát denne v tenkej vrstve. Končatiny mažte smerom k srdcu. U osôb s citlivou pleťou odporúčame otestovať znášanlivosť votrením malého množstva masti do pokožky. Uchovávajte v chlade a tme.

Minimálna trvanlivosť 4 roky od dátumu výroby.

Zloženie

Petrolatum (vazelína), Synderman, Cera alba (včelí vosk), Glycerin, Ethanol, Lavandula angustifolia oil (levanduľový olej), Calendula officinalis flower (nechtík), Melaleuca alternifolia leaf oil (čajovníkový olej), Tocopheryl acetate (vitamín E), Ubiquinone (koenzým Q10), Salviae herba (šalvia), Milefolii herba (rebríček), Retinyl palmitate and Helianthus annuus seed oil (slnečnicový olej), Matricariae flos (harmanček), Lavandula angustifolia flower (levanduľa), Malvae sylvestris flos (slez), alergeny: Linalool, Linalylacetate, Limonene, Camphor, Alpha-pinene, Alpha-terpineol, Terpinolene

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

Späť do obchodu