10 hodnotení

Nechtíková zmes MEK 100 ml

Měsíčková směs MEK 100ml

Doplnok výživy

Pre imunitu a normálny stav pokožky

Skladom
Kód: 173
€16,40
mek nechtikova zmes
Novinka

Nechtíková zmes obsahuje byliny, ktoré udržiavajú imunitný systém (harmanček, echinacea, šalvia), teda prirodzenú obranyschopnosť organizmu (zlatobyľ, breza, sibírsky ženšen), pomáhajú udržiavať normálny stav pokožky (repík, harmanček, lopúch), vlasov a nechtov a kĺbov (praslička, šalvia), chrupaviek (lopúch) a tkanív (praslička). Podporujú normálne trávenie a činnosť črevného traktu (nechtík, repík, harmanček). Udržiavajú normálnu funkciu pečene (nechtík, repík, harmanček, lopúch, praslička) a žlčníka (nechtík, harmanček), tiež močových ciest (repík, echinacea, zlatobyľ, breza). Udržiavajú normálnu hladinu glukózy (lopúch, šalvia, sibírsky ženšen) a cholesterolu v krvi (breza) a pôsobia priaznivo na prečistenie krvi (lopúch). Pôsobia ako antioxidant (repík, harmanček, lopúch, breza).

Odporúčané dávkovanie
1-5 ml rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3-4 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Aqua, Calendula officinalis (nechtík), Agrimonia eupatoria (repík), Matricaria chamomilla (rumanček), Echinacea purpurea (echinacea purpurová), Arctium lappa (lopuch), Salvia officinalis (šalvia), Solidago virgaurea (zlatobyľ), Equisetum arvense (praslička roľná), Betula pendula (breza), Eleutherococcus senticosus (eleuterokok ostnatý).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

  

Späť do obchodu