5 hodnotení

Rakytníková zmes RAK 100 ml

Rakytníková směs 100ml

Doplnok výživy

Pre podporu imunity, udržanie energie tela, antioxidant

Skladom
Kód: 172
€18
rak rakytnik zmes
Novinka

Rakytníková zmes obsahuje byliny, ktoré podporujú imunitný systém (rakytník), teda prirodzenú obranyschopnosť tela (rebríček, echinacea), pomáhajú udržiavať energiu a tonus tela pri únave (rakytník), majú priaznivý vplyv na funkciu močovej sústavy, žalúdka a pečene, tiež podporujú normálnu činnosť obličiek (rebríček), napomáhajú detoxikácii a využívajú sa ako antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným poškodením (púpava).

Odporúčané dávkovanie
1/2-1 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 2-4 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.
Nápoj nie je vhodný na zapíjanie liekov.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Alcohol (alc. max. 78 % obj.), Aqua, Hippophae rhamnoides (rakytník), Echinacea angustifolia (Echinacea úzkolistá), Taraxacum officinale (púpava lekárska), Artemisia absinthium (palina), Achillea millefolium (rebríček), Viola tricolor (fialka), Acorus calamus (puškvorec).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

Späť do obchodu