3 hodnotenia

Rakytníková zmes RAK 100 ml

Rakytníková směs 100ml

Doplnok výživy

Pre podporu imunity, udržanie energie tela, antioxidant

Skladom
Kód: 172
€16,70
rak rakytnik zmes
Novinka

Rakytníková zmes obsahuje byliny, ktoré podporujú imunitný systém (rakytník), teda prirodzenú obranyschopnosť tela (rebríček, echinacea), pomáhajú udržiavať energiu a tonus tela pri únave (rakytník), majú priaznivý vplyv na funkciu močovej sústavy, žalúdka a pečene, tiež podporujú normálnu činnosť obličiek (rebríček), napomáhajú detoxikácii a využívajú sa ako antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným poškodením (púpava).

Odporúčané dávkovanie:
1/2-1 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 2-4 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.
Nápoj nie je vhodný na zapíjanie liekov.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie:
Alcohol (alc. max. 78 % obj.), Aqua, Hippophae rhamnoides (rakytník), Echinacea angustifolia (Echinacea úzkolistá), Taraxacum officinale (púpava lekárska), Artemisia absinthium (palina), Achillea millefolium (rebríček), Viola tricolor (fialka), Acorus calamus (puškvorec).

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

 

Späť do obchodu