5 hodnotení

Šípková zmes AK 100 ml

Šípková směs AK 100ml

Doplnok výživy

Pre normálne fungovanie svalov, kĺbov a imunitu

Skladom
Kód: 171
€17
ak sipkova zmes
Novinka

Šípková směs obsahuje byliny, které pomáhají udržovat normální stav kloubů (šípek, černý rybíz, bříza, kopřiva, třapatka) a svalů (černý rybíz), podporují normální činnost oběhové soustavy (řepík) močových cest (bříza, třapatka, řepík), ledvin (šípek, bříza, řepík) a také vylučování (kopřiva). Přispívají k normální činnosti jater (řepík) a mají příznivý vliv na imunitní systém, tedy celkovou tělesnou odolnost (šípek, kopřiva, třapatka, heřmánek).

Odporúčané dávkovanie:
2-4 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3-5 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie:
Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Rosa canina (šípek), Ribes nigrum (černý rybíz), Agrimonia eupatoria (řepík), Urtica dioica (kopřiva), Betula pendula (bříza), Viola tricolor (maceška), Matricaria chamomilla (heřmánek), Echinacea purpurea (třapatka).

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR