5 hodnotení

Šípková zmes AK 100 ml

Šípková směs AK 100ml

Doplnok výživy

Pre normálne fungovanie svalov, kĺbov a imunitu

Skladom
Kód: 171
€17
ak sipkova zmes
Novinka

Šípková zmes obsahuje byliny, ktoré pomáhajú udržiavať normálny stav kĺbov (šípky, ríbezľa čierna, breza, žihľava, echinacea) a svalov (ríbezľa čierna), podporujú normálnu činnosť obehovej sústavy (repík), močových ciest (breza, echinacea, repík), obličiek (šípky, breza, repík) a aj vylučovania (žihľava). Prispievajú k normálnej činnosti pečene (repík) a majú priaznivý vplyv na imunitný systém, teda celkovú telesnú odolnosť (šípky, žihľava, echinacea, harmanček).

Odporúčané dávkovanie:
2-4 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3-5 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie:
Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Rosa canina (šípky), Ribes nigrum (ríbezľa čierna), Agrimonia eupatoria (repík), Urtica dioica (žihľava), Betula pendula (breza), Viola tricolor (fialka), Matricaria chamomilla (rumanček), Echinacea purpurea (echinacea purpurová).

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

 

Späť do obchodu