7 hodnotení

Šípková zmes AK 100 ml

Šípková směs AK 100ml

Doplnok výživy

Pre normálne fungovanie svalov, kĺbov a imunitu

Skladom
Kód: 171
€17
ak sipkova zmes
Novinka

Šípková zmes obsahuje byliny, ktoré pomáhajú udržiavať normálny stav kĺbov (šípky, ríbezľa čierna, breza, žihľava, echinacea) a svalov (ríbezľa čierna), podporujú normálnu činnosť obehovej sústavy (repík), močových ciest (breza, echinacea, repík), obličiek (šípky, breza, repík) a aj vylučovania (žihľava). Prispievajú k normálnej činnosti pečene (repík) a majú priaznivý vplyv na imunitný systém, teda celkovú telesnú odolnosť (šípky, žihľava, echinacea, harmanček).

Odporúčané dávkovanie
2-4 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 3-5 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Rosa canina (šípky), Ribes nigrum (ríbezľa čierna), Agrimonia eupatoria (repík), Urtica dioica (žihľava), Betula pendula (breza), Viola tricolor (fialka), Matricaria chamomilla (rumanček), Echinacea purpurea (echinacea purpurová).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

 

Späť do obchodu