11 hodnotení

Tymiánová zmes TK 100 ml

Tymiánová směs TK 100 ml

Doplnok výživy

Pre podporu imunitného systému

 

 

 

Skladom
Kód: 184
€17,50
tk tymianova zmes
Tip

Tymiánová zmes obsahuje byliny, ktoré udržiavajú imunitní systém - prirodzenú obranyschopnosť organizmu (tymián, echinacea purpurová a úzkolistá, mačací pazúr, rumanček) podporujú funkciu horných dýchacích ciest (echinacea purpurová a úzkolistá), funkciu dýchacieho systému (rumanček) a majú vplyv na sekréciu hlienu (fenikel). Pomáhajú udržiavať normálnu funkciu močových ciest (echinacea purpurová a úzkolistá) a podporujú normálnu funkciu pečene a čriev (nechtík).

Odporúčané dávkovanie
1-3 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej či vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 2-6× denne po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Alcohol (alc. max. 78 % obj.), Aqua, Thymus vulgaris (tymián), Echinacea purpurea (echinacea purpurová), Tropaeolum majus (Kapucínka), Echinacea angustifolia (Echinacea úzkolistá), Calendula officinalis (nechtík), Matricaria chamomilla (rumanček), Uncaria tomentosa (vilcacora-mačací pazúr), Foeniculum vulgare (fenikel), Salvia officinalis (šalvia).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

Späť do obchodu