2 hodnotenia

Vrbovková zmes LVK 100 ml

Vrbovkova směs LVK 100ml

Doplnok výživy

Pre normálnu činnosť obličiek, močových ciest a prostaty

Skladom
Kód: 170
€15,40

Vrbovková zmes je vhodná na pravidelné užívanie, a to nielen pre mužov. Zmes obsahuje byliny, ktoré podporujú činnosť obličiek a napomáhajú udržiavať optimálnu funkciu močových ciest a močového mechúra (vrbovka, medvedica, breza, ihlica tŕnitá, žihľava a zlatobyľ), u mužov prispievajú k zachovaniu normálnej funkcie prostaty (vrbovka, žihľava) a zároveň slúžia ako antioxidant – ochrana proti pôsobeniu voľných radikálov (vrbovka).

Odporúčané dávkovanie:
1-3 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 2-5 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.
Nápoj nedochucujte kyslením.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie:
Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Epilobium parviflorum (vrbovka), Betula pendula (bříza), Urtica dioica (kopřiva), Solidago virgaurea (zlatobýl), Arctostaphylos uva-ursi (medvědice), Persicaria lapathifolia (blešník), Polygonum aviculare (truskavec), Ononis spinosa (jehlice).

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie