8 hodnotení

Vrbovková zmes LVK 100 ml

Vrbovkova směs LVK 100ml

Doplnok výživy

Pre normálnu činnosť obličiek, močových ciest a prostaty

Skladom
Kód: 170
€16,10

Vrbovková zmes je vhodná na pravidelné užívanie, a to nielen pre mužov. Zmes obsahuje byliny, ktoré podporujú činnosť obličiek a napomáhajú udržiavať optimálnu funkciu močových ciest a močového mechúra (vrbovka, medvedica, breza, ihlica tŕnitá, žihľava a zlatobyľ), u mužov prispievajú k zachovaniu normálnej funkcie prostaty (vrbovka, žihľava) a zároveň slúžia ako antioxidant – ochrana proti pôsobeniu voľných radikálov (vrbovka).

Odporúčané dávkovanie
1-3 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 2-5 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.
Nápoj nedochucujte kyslením.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Epilobium parviflorum (vŕbovka), Betula pendula (breza), Urtica dioica (žihľava), Solidago virgaurea (zlatobyľ), Arctostaphylos uva-ursi (medvedica), Persicaria lapathifolia (horčiak štiavolistý), Polygonum aviculare (stavikrv vtáčí), Ononis spinosa (ihlica tŕnitá).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

Späť do obchodu