4 hodnotenia

Žihľavová zmes KK 100 ml

Kopřivová směs KK 100 ml

Doplnok výživy

Pri fyzickej záťaži a únave, pre energiu

Skladom
Kód: 174
€17
kk zihlavova zmes
Novinka

Žihľavová zmes obsahuje byliny, ktoré dodávajú telu energiu (žihľava), pôsobia priaznivo na fyzický výkon a kondíciu, pomáhajú adaptovať sa na stres, telesnú záťaž a pôsobia priaznivo pri zníženej pracovnej výkonnosti (rozchodnica), udržiavajú nervový systém (hloh) a nervovú rovnováhu (žihľava), prispievajú k mentálnemu zdraviu (múčenka), duševnej rovnováhe, koncentrácii a intelektuálnej aktivite (žihľava), pomáhajú udržiavať svalový tonus a podporujú prirodzenú hormonálnu aktivitu (kotvičník) a osviežujú telo (parcha). Zachovávajú imunitu (parcha, žihľava), podporujú kardiovaskulárny systém (parcha, žihľava, hloh), normálnu činnosť obehovej sústavy (rozchodnica) a pomáhajú zmierňovať pocit ťažkých nôh, majú priaznivý vplyv na pohyblivosť kĺbov, udržujú činnosť obličiek (žihľava), močovej sústavy, pečene a tým aj prirodzenú detoxikačnú schopnosť tela (púprava, repík).

Odporúčané dávkovanie
2-3 čajové lyžičky rozmiešajte v 100-250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju.
Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú.
Podávajte 2-4 × denne pred jedlom alebo po jedle.
Vhodné aj pre dlhodobé užívanie.
Nápoj nie je vhodný na zapíjanie liekov.

Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného pôvodu nie je na závadu.

Uchovávajte v suchu, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Zloženie
Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Aqua, Urtica dioica (žihľava), Taraxacum officinale (púpava lekárska), Agrimonia eupatoria (repík), Rhodiola rosea (rozchodnica), Betula pendula (breza), Tribulus terrestris (kotvičník), Rhaponticum carthamoides (parcha), Crataegus laevigata (hloh).

Výrobca
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

 

 

Späť do obchodu